APIE MUS


"GK Fortūna" yra meninės gimnastikos klubas, veikiantis nuo 2015 metų.


Mūsų misija – pasiūlyti aukščiausios kokybės treniruotes, kurių metu būtų ugdomi ne tik fiziniai gebėjimai, bet ir pasitikėjimas savimi bei savidisciplina.
Mūsų vizija - tai gimnastikos klubas, kuriame propaguojama tiek rekreacinė, tiek varžybinė veikla, vadovaujantis Gimnastikos Klubo Fortūna vertybėmis.
Mūsų vertybės – nuolatos auganti ir tobulėjanti organizacija; kvalifikuoti, rūpestingi ir atsidavę savo darbui treneriai; sąžiningas, nuoširdus ir pagarbus tarpusavio bendravimas; saugi ir sveika aplinka visiems klubo nariams.
Mūsų moto - geri vaikai tampa gerais suaugusiais.

Niekada nepasiduokite. Nesėkmė yra vienintelis pirmas laiptelis į pasisekimą. Jimas Valvano

Gimnastika padeda vaikams visuose jų vystymosi etapuose ir yra tvirtas pagrindas ateičiai.

Gimnastika yra puiki sporto šaka, skirta išmokyti vaikus svarbiausias gyvenimo pamokas. Tai reikalauja drausmės, pagarbos ir atsidavimo. Stengiamės užtikrinti kiekvieno vaiko fizinę, protinę ir emocinę gerovę, kad vaikai gautų ne tik gerą fizinį pasirengimą, bet ir gerus pagrindus tapti stipria, savimi pasitikinčia asmenybe.
PRADEDANČIŲJŲ

GRUPĖ

Ši programa skirta išmokti gimnastikos pagrindams ir sustiprėti fiziškai. Ji trunka 1-3 metus. Išmokusios meninės gimnastikos pagrindų, gimnastės keliamos į pažengusiųjų grupę.

PAŽENGUSIŲJŲ

GRUPĖ

Programa trunka 1-3 metus. Gimnastės mokomos atlikti varžybinę meninės gimnastikos programą, tobulinami fiziniai gebėjimai, mokoma technikos elementų. Šios grupės gimnastės dalyvauja varžybose ir turnyruose. Pagal parodytus rezultatus gimnastės perkeliamos į aukšto meistriškumo arba mėgėjų grupes.

MĖGĖJŲ

GRUPĖ

Pagal šią programą ugdomi vaikai, kurie stokoja fizinių duomenų arba meninę gimnastiką pradėję lankyti vėlesniame amžiuje. Programos pagrindinis siekis - geras fizinis pasirengimas, kurį vėliau būtų galima pritaikyti bet kurioje kitoje sporto šakoje. Šios programos vaikai dalyvauja meninės gimnastikos mėgėjų varžybose, turnyruose.

AUKŠTO MEISTRIŠKUMO

GRUPĖ

Pagal šią programą ugdomi vaikai, turintys visus fizinius duomenis, reikalingus meninei gimnastikai, gebantys atlikti varžybinę FIG (tarptautinės meninės gimnastikos federacijos) programą ir galintys dalyvauti aukšto lygio varžybose, tokiose kaip miesto čempionatai, Lietuvos Respublikos čempionatai, tarptautiniai turnyrai.